Koltuk Yıkama


Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuklarımız evimizin içerisinde halılarımızdan sonra en çok kullanılan eşyalarımız arasındadır.

Koltuklarımız zaman içerisinde toz, gıda dökülmesi, sıvı dökülmesi gibi bir çok nedenden dolayı kirlenerek, ilk aldığımız gündeki renginden, temizliğinden ve hijyeninden uzak bir görüntü alır.

Bu durumda doğal olarak sizde koltuk döşemelerini değiştirme veya severek aldığınız koltuk takımlarınızı, koltuk kılıflarının içerisine hapsetmeye zorlayabilir.

Hasır Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizi tüm bu dertlerden ve sıkıntılardan; tam profesyonel koltuk yıkama makineleri ve antibakteriyel organik ilaçlar ile, evinize, adresinize kadar gelerek, temizliyor ve yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle makinemize lekeye ve kumaşa göre belirli ölçekte temizlik ilacı katarız, daha sonra ortalama 5 dakikada makinemiz suyu 80 dereceye kadar getirir ve ekibimiz bu suyu makinemiz yardımıyla yıkanacak ürüne (koltuk, yatak veya diğerleri) püskürterek kirlerin yumuşamasını ve sıcak su ve ilaçlar ile kirlerin ölmesi için bir süre (ortalama 5 dk) bekletir.

Daha sonra yıkanacak ürün yıkanmaya başlar, makinelerimiz suyu verirken aynı zamanda çift vakum motoru ile verilen su-ilaç karışımını geri çeker. Lekenin türüne göre bazı bölgeler el fırçası ile fırçalanarak, yumuşaması ve özünün dağılması sağlanır. Hemen arkasından ise tekrar yıkanma işlemi yapılır ve dağıtılan leke bölgeden çıkartılır.
Tüm bu işlemler sonrasında koltuk yıkama işlemi biter ve yıkanan koltukların daha kısa sürede kuruması için ekibimiz tarafından tekrar ek olarak bir kez daha vakumlanır.

Ne Tür Koltuk Ürünleri Yıkanır?

Yıkama hizmeti verdiğimiz koltuk ürünleri başlıca;

  • Salon takımları yıkama
  • Oturma grubu yıkama
  • Köşe koltuk yıkama
  • Çekyat takımı yıkama
  • Berjer, puf, sandalye yıkama
  • Tek kanepe yıkama

bunlar ve benzer ürünleriniz için bizi arayabilirsiniz.

0212 283 45 40
0531 252 45 40