Yorgan ve Battaniye Yıkama


Yorgan ve Battaniye Yıkama

Günlük olarak kullandığımız yorganlarımız, battaniyelerimiz, çarşaflarımız ve yastıklarımız; günümüzün mutlaka en önemli kısmını geçirdiğimiz zamanlarda kullanılan eşyalar arasındadır. Sağlıklı bir yaşam için rahat bir uyku olmazsa olmaz etkenler arasındadır.

Yorgan ve Battaniyelerinizi Makinelerimizde Toplu Değil, Tek Tek Yıkamaktayız.!

Farklı kişilerin battaniye ve yorganları ile birlikte yıkanan ürünler hem hijyen hem sağlık hemde temizlik açısından uygun değildir.!!!

Günlük hayatta kullanılan eşyalarımız için evlerimizdeki çamaşır makineleri yeterli olabiliyorken; yorgan ve battaniye gibi eşyalarımız evdeki makinelerimize çoğu zaman sığmaz, sığsa bile sağlıklı ve hijyenik bir yıkama yapılmış sayılmaz. Bu büyüklükteki eşyalarımız için daha büyük makinelere ve bu özel eşyalar için özel temizlik ilaçlarına, hijyenik koşullara ihtiyaç vardır.

Referans halı yıkama fabrikası olarak; Evlerinizdeki makinelerinizde yıkayamadığınız yorgan ve battaniyeleriniz hatta yastıklarınız için hijyenik koşullarda özel yıkama makinelerinde yıkama yapıyor, kurutup sizlere teslim ediyoruz. Unutmayın; Sağlığınız herşeyden önemlidir.

Merak Ettiğiniz Herşey İçin Bizi Arayabilirsiniz!

0212 283 45 40
0531 252 45 40