Hakkımızda


İstanbul’un En İyi Halı Yıkama Firması.!

Hasır Halı Yıkama Fabrikası, Halı Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama gibi hizmetler veren, sektöründe öncü,
yenilikçi ve çağa ayak uyduran bir kurumsal firmadır.

Halı yıkama işi, zannedilenin aksine zor ve tecrübe gerektiren; yanlış işlem yapıldığı taktirde halıya zarar verme ihtimalinin bulunduğu, leke çıkarmak için yanlış yöntem izlendiğinde lekenin kalıcı hale gelebilme durumlarının olduğu, iş dikkate alınmadığında halıların kaybolması, karışması veya çalınması gibi olayların meydana gelebildiği; bu nedenle de titizlik ve hassasiyet isteyen bir meslektir.

Hasır Halı Yıkama Fabrikası; Halı yıkama sektöründe 15 yılını geride bırakmış, profesyonel ve alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibini kurmuş, son teknoloji makineler kullanan, organik ve bitkisel içerikli temizlik ilaçlarını tercih eden bir firmadır.

Hasır Halı Yıkama Fabrikası olarak;
Önceliğimiz; Sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını, hijyenini ve rahatlığını sağlayabilmektir. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve yaptığı işe saygısı olan bir firmayız.

Halı yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olup;

-Kağıthane,

-Şişli,

-Beyoğlu,

-Sarıyer

-Beşiktaş,

-Eyüp

-Gaziosmanpaşa

-Sultangazi

bölgelerinde
Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hasır Halı Yıkama Fabrikası ; halı temizliği ve bakım alanında üstlendiği her işi en iyi kalitede yapmayı prensip edinmiştir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar ise;

Halı yıkama,

Yerinde Halı & Halıflex yıkama

Yorgan & Battaniye Yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Koltuk Yıkama

ve

Yatak Yıkama gibi hizmetler veren firmadır.

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde hizmet veren halı yıkama fabrikamız; Siz değerli müşterilerine en güzel ve en uygun fiyatlarla hizmet vermek için bir telefon kadar yakınınızdadır.